mar 20, 2017

Eksperymentuj, odkrywaj, działaj. Bądź jak Maria!

Gminna Biblioteka publiczna w Koszarawie znalazła się na liście 70 wyłonionych bibliotek w Polsce w konkursie dla bibliotek „Eksperymentuj, odkrywaj, działaj. Bądź jak Maria!” współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie oraz Wydawnictwo Widnokrąg. Otrzymaliśmy książkę „Idol: Maria Skłodowska-Curie” Justyny Styszyńskiej, przewodnik po życiu i naukowej działalności Marii Skłodowskiej-Curie, inspirująca swoich czytelników do indywidualnego doświadczania i podążania śladami naszej rodaczki - dwukrotnie wyróżnianej Nagrodą Nobla. Relacja filmowa o idolce Marii na bibliotecznym facebooku.