kwi 28, 2017

Jeszcze nie zwariowałam (chyba) spotkanie z Agatą Strzałką

25 kwietnia miało miejsce w bibliotece spotkanie z autorką książki, góralką...Jechałam z nosem przyklejonym do szyby autokaru. Moje kochane Beskidy powoli znikały w oddali. Serce waliło. Emocje – radość i strach. Właśnie rozpoczęłam swoja pierwszą podróż za chlebem. Zamarzyło mi się zarabianie w euro...(fragment książki). Powieść napisana jest z ogromną dawką humoru oraz ironii. Samokrytyczna i wpadająca wciąż w kłopoty bohaterka, która podchodzi do życia z dobrym sercem, ale i dystansem pozwoli na chwilę relaksu. Książkę można wypożyczyć z naszych zbiorów. Pani Agata pisze dalszy ciąg powieści.