gru 4, 2017

Spotkanie z Wisławem Drabikiem - Dyskusyjny Klub Książki

Gminną Bibliotekę Publiczna w Koszarawie odwiedził pisarz dla dzieci Wiesław Drabik. Podczas spotkania było wielkie rymowanie, bo Pan Wiesław to mistrz rymowanek. Młodym czytelnikom opowiedział swoją przygodę z pisaniem, drogę powstawania książeczek dla dzieci, czytał swoje bajeczki. Mimo, że nie wszystkie dzieci znały bajki gościa doskonale radziły sobie z nieustannym rymowaniem i z niezliczoną ilością zadawanych zagadek. Autor nagradzał dzieci w postaci naklejek i zakładek. Najbardziej aktywni otrzymali książki i kalendarze pisarza. Książeczki Wiesława Drabika cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych naszych czytelników. Spotkanie zakończyliśmy wpisem do pamiątkowej księgi i autografami. Spotkanie dofinansowano z Dyskusyjnego Klubu Książki.