lut 2, 2018

Warsztaty komiksu

W dniu 7 lutego 2018 od godziny 9.00 w Bibliotece będzie się działo - WARSZTATY KOMIKSU, które poprowadzi sam SZYMON TELUK, świetny ilustrator, malarz, karykaturzysta.
W programie warsztatów:
Kreacja bohatera fikcyjnego – jak stworzyć bohatera fikcyjnego. Bohatera komiksu, animacji, filmu, książki. Ponadto kreacja anty-bohatera, bohatera zbiorowego, bohaterów drugoplanowych itp.
Warsztaty komiksu – jak stworzyć krótki komiks, pasek komiksowy lub rysunek satyryczny.
Jak narysować wszystko -podstawy rysunku komiksowego i rysunku wykorzystywanego w animacji. Uczymy się specjalnych technik rysunku dla ilustratorów i rysowników komiksu.
Zapraszamy dzieci i młodzież.