lut 6, 2018

Warsztaty czekoladowe

W Gminnej Biblioteki Publicznej w Koszarawie 8 lutego 2018 o godz. 9.00 warsztaty czekoladowe. Uczestnicy zajęć będą przygotowywać czekoladę i następnie przelewać do form. Zmierzą się także z temperowaniem czekolady. Na warsztatach będą mieli okazję posłuchać trochę o procesie powstawania czekolady, o pralinkach i różnych zabiegach które sprawiają, że czekolada jest pyszna, błyszcząca, plastyczna itd. Będzie to nie tylko doskonała forma praktycznego pokazania czekoladowych technik i poznania ich przez uczestników, ale również sposób na zdobycie wiedzy by „pobawić się” czekoladą w domu z  rodziną.