cze 21, 2018

Mikołaj Kastelik - wystawa obrazów ustami malowanych

W bibliotece odbyło się wernisaż malarstwa obrazów ustami malowanych Mikołaja Kastelika. Wystwę artysty można oglądać do 15 lipca br. Ulubiony temat, to krajobrazy, zwierzęta i postacie świętych. Z wydawnictwem AMUN (Artyści Malujący Ustami i Nogami) współpracuje od 2006 roku. Pan Mikołaj jest wyjątkowym człowiekiem, którego ogromna wrażliwość, uśmiech na twarzy i doskonałe poczucie humoru sprawiają, że rozmowa z nim jest przyjemnością, a obcowanie z jego obrazami staje się dla odbiorcy czymś niecodziennym. Zapraszamy na  spotkanie z artystą 28 czerwca 2018 r. o godz. 15.30 bibibliotece.