„Nie myśl że książki znikną.” - Umberto Eco        

paź 1, 2018

Mała Książka - Wielki Człowiek


 

 

Jesteś rodzicem trzylatka ?

Czy razem z Waszym trzylatkiem odwiedziliście już wyjątkowe, ciekawe i niezwykłe miejsce jakim z pewnością jest biblioteka?

Czy Wasz malec poznał już kolorową, magiczną przestrzeń pełną baśni, opowieści i wyobraźni, gdzie każde dziecko może samo, według własnych upodobań wybrać książeczkę, którą chce oglądać, przeglądać, czytać?

Może to ten czas, aby Twoja pociecha została Małym Czytelnikiem?

Zapraszamy Rodziców z dziećmi do Gminnej Biblioteki Publicznej w Koszarawie i wzięcie udziału w kampanii społecznej Instytutu Książki pod hasłem "Mała książka -wielki człowiek".
Każdy nowy czytelnik (urodzony w roku 2015!) otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, zawierającą książkę "Pierwsze wiersze dla..." oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek, rodzic zaś dostanie broszurę informacyjną "Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka".
Przy kolejnych wizytach w bibliotece, połączonych z wypożyczeniem przynajmniej jednej książki, dziecko będzie odbierać naklejki otrzymanej karty. Po uzyskaniu dziesięciu, każde dziecko uhonorowane zostanie imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Kampania społeczna "Mała książka- wielki człowiek" została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 

http://wielki-czlowiek.pl/multimedia/

Strona internetowa powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

                    

GBP w Koszarawie | Koszarawa 142 | 34-332 Koszarawa | woj. Śląskie

Copyright © 2010 - 2015 Gminna Biblioteka Publiczna w Koszarawie