sty 10, 2019

Kodowanie w Bibliotece

W miesiącu grudniu nasza Biblioteka zakwalifikowała się do projektu "Kodowanie w Bibliotece", edycja ta realizowana jest w ramach Program Rozwoju Bibliotek 2017-2018, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W dniu dzisiejszym dotarł do nas sprzęt z projektu finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności: 3 roboty Photon z fiszkami i scenariuszami, mata drukowana, 3 zestawy gry edukacyjnej Scottie Go! EDU i 3 tablety.
Zapraszamy miłośników Biblioteki, użytkowników, zainteresowanych kodowaniem, programowanie kontaktowanie się z Biblioteką. Zajęcia prowadzone będą dla różnych grup wiekowych.