lis 7, 2019

Magdalena Zarębska w bibliotece - DKK

W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w naszej bibliotece gościła Magdalena Zarębska autorka książek dla dzieci i dorosłych. Pani Magdalena spotkała się z uczniami klas II i III szkoły podstawowej. Spotkanie miało formę warsztatów, podczas których nasz gość poruszał wiele ciekawych tematów - jak mowa ciała, konie i ich zwyczaje, używanie wyobraźni. Nie zabrakło zabaw z udziałem dzieci oraz wspólnego czytania książek. Po spotkaniu każdy uczestnik mógł otrzymać pamiątkowy autograf. Magdalena Zarębska jest autorką wielu książek, m.in.: "Nadchodzi słoniątko", "Maja poznaje świat", "Kaktus na parapecie", "Borys i Zajączki", "Ida i konie z Zielonej Wyspy", "Wakacje u dziadków", "Artek i bardzo długi tydzień mój mały świat", "Gloria, wakacje i ja", "Leonard w domu", "Kraina nieczytania", "Ida i Filip. Przyjaciel koni" wielu innych.