kwi 10, 2012

„ Biblioteka pełna filmu"

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszarawie serdecznie zaprasza na film pt. „Punam”.

Dziewięcioletnia Punam pochodzi z miasta Bhaktapur. Gdy miała 5 lat, zmarła jej mama, pozostawiając ją, dwuletniego brata i nowonarodzoną siostrą z ojcem. Dzieci rzadko go widują, gdyż od rana do nocy pracuje, aby utrzymać rodzinę i zarobić na szkolne czesne. Punam zajmuje się domem i rodzeństwem, mocno wierząc w przyszłość, jaką wiąże z pięcioklasową, ubogą miejscową szkołą. Punam i jej przyjaciele to dzieci skazane na pracę w fabryce cegły i kamieniołomach, aby pomóc w utrzymaniu rodziny i zarobić na szkołę.

kiedy: 11.04.2012 o godz. 13:00
czas trwania : 27 min.