kwi 24, 2012

Konkurs plastyczny pt. „Król Maciuś Pierwszy”, „Król Maciuś na bezludnej wyspie”, „Kajtuś czarodziej”….

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszarawie

ogłasza gminny konkurs plastyczny

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci do czytania książek wybitnego nauczyciela, doktora, jakim był Janusz Korczak. Rozwijanie umiejętności plastycznych i wyobraźni twórczych dziecka, popularyzacja wiedzy na temat Janusza Korczaka, wystawa prac pokonkursowych.

1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Koszarawa.

2. Prace będą oceniane w kategoriach:

• klasy I-III
  • klasy  IV-VI

3. Prace należy wykonać w formacie nie mniejszym niż A-4 nie większy niż A-3, technika prac dowolna.

4. Jeden uczestnik może zgłosić 1 pracę.

5. Każda praca ma być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora, wiek, adres zamieszkania, adres szkoły dane opiekuna.

Prace należy nadsyłać do 5 maja 2012 roku, na adres siedziby biblioteki w Koszarawie:

Gminna Bbiblioteka Publiczna w Koszarawie

Koszarawa 142
34-332 Koszarawa
woj. śląskie

5. Ocena prac:

• forma pracy
  • poziom artystyczny pracy
  • samodzielność i oryginalność
  • wartość merytoryczna  i  zgodność z tematyką

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 maja 2012 roku.

Wyróżnione prace otrzymają dyplomy i upominki.