lut 26, 2013

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych, Dyskusyjny Klub Ksiązki dla dzieci i młodzieży

Przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Koszarawie od bieżącego roku działa Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych oraz Dyskusyjny Klub Ksiązki dla dzieci i młodzieży. Dyskusyjny Klub Książki działający przy Bibliotece Publicznej będą tworzyć czytelnicy w różnym wieku, których łączy pasja czytania książek. Klubowicze raz w miesiącu będą dyskutować o książce, którą przeczytali wcześniej. Dyskusyjne Kluby Książki działają w ramach ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki pt: "Tu czytamy" , który promuje czytelnictwo.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w czwartek 28 lutego o godz. 13°°. Klubowicze będą dyskutować na temat książki „Wroniec” Jacka Dukaja - magiczna baśń o stanie wojennym, którą internauci w plebiscycie portalu „Wirtualna Polska” uznali za jedną z trzech najlepszych polskich książek 2009 roku.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w piątek 1 marca o godz. 08°°. Klubowicze będą dyskutować na temat książki „Złodziejka książek” Markusa Zusaka.