kwi 8, 2013

Spotkanie w ramach inicjatywy "Link do przyszłości. Młodzi, internet, kariera"

Zastanawiasz się jaki zawód wybrać, Kim będziesz w przyszłości? Przyjdź do na spotkanie z Iwoną Kanafą – Menedżerem  Akademii 2.0 – szkoły specjalizującej się w nauczaniu języków obcych oraz kursach specjalistycznych. Zakres obowiązków obejmuje: planowanie strategii rozwoju szkoły, analizę rynku i konkurencji, prowadzenie biura szkoły, przygotowanie i realizację roku szkolnego, tworzenie kampanii reklamowych i promocyjnych, planowanie i kontrola budżetu, czuwanie nad zachowaniem wysokich standardów nauczania i poziomu merytorycznego oraz rekrutacją lektorek.

Spotkanie odbędzie się w ramach inicjatywy "Link do przyszłości. Młodzi, internet, kariera", celem którego jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy.

Spotkanie skierowane do trzecich klas gimnazjalnych.

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszarawie

serdecznie zaprasza