sty 17, 2014

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE

20.01.  (poniedziałek)  o godz. 9.00

Raz na ludowo! – zabawy literackie oraz ...  A - Z  -  poznajemy krótki słowniczek wybranych wyrazów z książką, jej historią,  z techniką pisma i druku.

21.01.  (wtorek) o godz. 9.00

Nowocześni dziadkowie - czyli jak współcześni dziadkowie odnajdują się w cyfrowej rzeczywistości.(na spotkanie przynosimy zdjęcia dziadków)

22.01.   (środa) o godz. 9.00

Kto tak mówi! – zgadnij czyje to charakterystyczne wyrazy i zwroty z określonych środowisk.

23.01.   (czwartek) o godz. 9.00

Coś n niczego EKO zabawy dla małych i dużych.  Jesteś ekologiczny?… dla chętnych Ekotest.

24.01.  (piątek) o godz. 9.00

Jeśli wiesz co lubisz i wiesz w jakim chcesz iść kierunku. Skorzystaj ze spotkania… Jak zostać kimś.

28.01.    (wtorek) o godz. 9.00

Karnawał wczoraj i dziś - wyszukiwanie informacji, krótki quiz, przedstawienie stroi, masek  karnawałowych.

29.01.   (środa) o godz. 9.00

Muzyczne i karnawałowe biesiadowanie  w bibliotece.

Przez całe ferie w bibliotece planszowe Gry obywatelskie.

Gra planszowa „Pioniersi – Gra Obywatelska.  Gracze  odbywają podróże po Polsce, w trakcie której odwiedzanych jest 12 miejscowości oraz zdobywają wiedzę, umiejętności i talenty potrzebne, aby osiągnąć jeden z wyznaczonych celów – otrzymać stypendium, dostać się na studia lub zdobyć certyfikat wolontariatu.

ZAPRASZAMY!!!