wrz 30, 2015

IV Ogólnopolska Dyskusja Literacka

50 wybranych Dyskusyjnych Klubów Książki w Polsce będzie brać  udział w IV Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej 8 października 2015 roku o godz. 17,00. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Koszarawie zaprasza na spotkanie wszystkich miłośników książek. Tematem  rozmów będzie powieść  Eve Ainsworth „7 dni”.  Polecamy tę śmiałą młodzieżową powieść, którą powinni przeczytać zarówno młodzi ludzie, jak i ich rodzice. Podejmuje ona niezwykle aktualne tematy – prześladowania w szkole, kompleksów nastolatek, podziałów wśród rówieśników – ujęte w nowatorski sposób, z perspektywy dwóch głównych bohaterek – dręczycielki i ofiary.